ELEKTROMATIC Hurtownia Elektryczna w Szczecinie


KONTAKT

adres Hangarowa 10
707-67 SZCZECIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

 

ELEKTROMATIC – Sklep Elektroniczny w Szczecinie

 

Hurtownia Elektryczna ELEKTROMATIC powstała w 2010 r. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą w branży elektrotechnicznej (prowadzimy sklep elektrotechniczny na ulicy Hangarowej 10, w Szczecinie). Strategią naszej firmy jest koncepcja działania opierająca się na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu, którą wspiera terminowość oraz wysoka jakość produktów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz co najważniejsze, odpowiedzialny i wykwalifikowany zespół pracowników. 

 

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne, umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Nasza praca i zaangażowanie została doceniona przez wielu stałych klientów. Daje nam to motywację do dalszej pracy, aby wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania ułatwiające zakupy oraz nowy urozmaicony asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

SZCZECIN SKLEP ELEKTRYCZNY to tylko ELEKTROMATIC przy ulicy Hangarowa 10!

 

W naszej ofercie Sklep z oświetleniem Szczecin znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnej i bezpiecznej instalacji elektrycznej, np.  kable elektryczne szczecin, rozdzielnie elektryczne,  przewody elektryczne, gniazdka elektryczne, osprzęt elektryczny szczecin, rury pcv szczecinitp. Posiadamy szeroki asortyment nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez znanych i cenionych producentów krajowych i zagranicznych. Prowadzimy także sklep z oświetleniem, oferując m.in. lampy wszelkiego rodzaju, oświetlenia LED szczecin, oprawy oświetleniowe, kable i przewody, itp. Oprawy oświetleniowe szczecin

Zrealizują Państwo u nas zamówienie zarówno na pojedyncze, jak i na kompleksowe produkty, przygotowane i opracowywane przez nasz dział sprzedaży. Nawiązanie współpracy z naszym przedsiębiorstwem umożliwi Państwu negocjację rabatów oraz korzystanie z bardzo korzystnych promocji zakupowych.

 

HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA SZCZECIN  - HURTOWNIA KABLI SZCZECIN – ZAPRASZAMY!

sklep elektroniczny w szczecinie, rozdzielnice elektryczne szczecin, taśmy led szczecin, hurtownia elektrotechniczna szczecin, przewody elektryczne szczecin, artykuły elektryczne szczecin, materiały elektryczne szczecin, oprawy oświetleniowe szczecin, szczecin sklep elektryczny, sklep z oświetleniem szczecin,